| va2311pa a întrebat:

Sall! Am o intrebare pentru cei care joca metin2.Cum se bonuseaza cel mai bine itemele pe metin 2 GTH World of Legends.Va rog foarte mult sa imi spuneti ca nu ma prea descurc la bonusat iteme. Funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| opreadenis129 a răspuns:

Pe ce caracter? Pe war e bun critica 25% patrunzatoare 25 % pv 10000 si anti sura20%.Pe sura critica 25% patrunzatoare 25% pm 12000 si anti war 20%.Pe saman e bun critica25% patrunzatoare 25% pm 12000 si anti sura 20 %. Insa pe ninja e bun critica 25% patrunzatoare 25% dex si anti sura 20 %.pe war e buna sfanta de la lv 110 pe sura la fel pe ninja la fel la saman evantai de otel de la lv 60.