| AlexandruCool a întrebat:

Sall care stie un svr de metin gen asinis world? Sau unul cu lvl maxim 250 sau 255 cu multe evolutii si toate itemele de upp la shop, fara preturi exagerate. Nu cont daca e roman ma descurc si cu cele germane franceze...

Răspuns Câştigător
| hiDDenBoY a răspuns:

Mondial mt2:mondialmt2.com
metin2 lunaris:www.lunaris-online.org
Mtin2 mondial este un metin bun are perle la shop cu 5kk 10kk si 15kk si perle legendare toate la 4kk.
La metin2 lunaris sunt ratele 350 dar eu intr-o zi am facut lv 110 si a doua zi mi-am facut itm.
Sunt cele mai tari si mai bune metine pe care le-am jucat!

| AlexandruCool explică (pentru hiDDenBoY):

Cam ce cautam eubig grin multumesc mult

| hiDDenBoY a răspuns (pentru AlexandruCool):

Cu placere si multumesc pentru funda

3 răspunsuri:
| hiDDenBoY a răspuns:

La metin2 mondial copiazal in new tab