| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am o problema:Cand ma joc Tomb Raider 2013 imi tot da,, A fatal error...,, si imi iese diin joc. Aces lucru s-a intamplat cand am avut jocul de pe net crak-uit. Am cumparat jocul original si tot aceeasi problema. Acolo zice ca este ceva ba cu,, title.000. tiger" ba cu,, pach.000. tiger"! Cum sa rezolv problema?

1 răspuns:
| motan444 a răspuns:

Daca ai jocul original inseamna ca e de la driverele din pc la tine uite scrie eroarea exac te google si o sa vei exact ce inseamna