| Panteras a întrebat:

Sall am o problema in legatura cu gothic 1 cand vreau sa intru in joc nu-mi apare nimic si l-am instalat calumea nu am lasat nimic pe dinafara si nu mai stiu ce sa fac daca ma puteti ajuta

5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ce se intampla? ce windows folosesti? unele jocuri (sau mai bine zis multe jocuri) vechi nu sunt compatibile sau nu ruleaza correct sub Win 7 / vista / windows 8. Ai incercat sa rulezi jocul in win XP comptability mode?

| Panteras explică (pentru Andrei7520152):

Am windows vista home basic si nu e prima data cand am jocurl gothic 1 in pc daca mi-ai da un id de mess sa vb mai bine ar fi oke

| Panteras explică (pentru Andrei7520152):

Rigel daca ma poti ajuta iti garantez ca ai funda

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Panteras):

Nu-mi trebuie nici o funda laughing da add la lzoli18@yahoo.com

| Panteras explică (pentru Andrei7520152):

Da-mi add