| Spike001 a întrebat:

Sall, care joaca metin2united am de curand s-a modificat mult jocu si faci bani mult mai greu alti cum ai kinguri si otele arme de 80+9 legendare?
fara sa donez

1 răspuns:
| sliferTM a răspuns:

Pai au muncit
eu cred ca au facut in urmatorul mod:
\Siau facut cont nou si au pus pe iteme sansa la mai mult yang(maxim)
si sansa de a dropa mai multe obiecte)si au faramt pentru bani si cu bani facuti au luat de la alti playeri
a doua mea posibilitate este ca si-au facut tot un farmer cu sansa la obiecte si au faramt in dt v2 si in alte mape unde sunt obecte de uprgrade si leau vandut sau au facut iteme+9 ex batalie+9 otel+9 si le-au dat la schimb pe arme legendare si kinghappy
(FUNDA?big grin)