| tibimessi a întrebat:

Sall! Ce jocuri imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Odata ce a spus "sall" normal ca-i baiat. Salut. Uite aici: Cele mai tari jocuri din zilele noastre sunt: Call of Duty Black Ops, Batman Arkham City (jocul anului), Splintel Cell Chaos Theory, Serious Sam 3 BFE, Halo 4, Battlefield 3 si Naruto Ultimate Ninja Impact.

2 răspunsuri:
| Suspectu1234567890 a răspuns:

Ce varta ai? Fata sau baiat? Ce preferi actiune, drama, barbi, logice
Dar uite jocurile mele preferate : left 4 dead 2, fifa 2011, team fortres 2, micro volts, metin 2, 4 story, gta 3, need for speed undercover, etc
Ps cauta la magazine uitate prin ele sa vezi ce-ti place

| tibimessi explică (pentru ThEEmperoR):

Reiesea si din nume dar...

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Suspectu1234567890):

Odata ce a spus "sall" normal ca-i baiat. Salut. Uite aici: Cele mai tari jocuri din zilele noastre sunt: Call of Duty Black Ops, Batman Arkham City (jocul anului), Splintel Cell Chaos Theory, Serious Sam 3 BFE, Halo 4, Battlefield 3 si Naruto Ultimate Ninja Impact.