| mirceafeldi a întrebat:

Sall! Cine vrea sa cacem o serie de minecraft multiplayer ori mormal ori skyblock id de mess mircea. feldi@yahoo.com nu pe oricine ci pe cei care joaca minecraft de mult

Răspuns Câştigător
| AdySnaP a răspuns:

Joc minecraft de mai mult de un an si m-asi baga la un skyblock dar eu nu am destui rami ca sa hostez un server, dar stiu sa fac server. Daca te intereseaza da-mi un mesaj in TPU

| mirceafeldi explică (pentru AdySnaP):

Daca e fac eu un servar de mcasi fi vrut normal deoarece la skyblock nu ma da pe pamant cad si mor.

1 răspuns: