| Kampion a întrebat:

Sall! De ce copii primesc numai dislike? Am vazut ca nu se incurca nimica, doar ca idioti astia fara niciun videoclip da dislike? Nu ar trebui sa le dam si noi dislike, idiotilor alura? acei copii se straduiesc!

4 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

De ce te-ai chinui sa faci un video in care sa o desenezi pe anaice si dupa sa il pui pe youtube...o sa cresti si o sa-ti dai seama ca o sa dai si tu dislike la chestiile astea...nu ti-am spus cu rautate.

| Kampion explică (pentru soloangel01):

Stiu. dar mai patesc unii sa primesca dislike, ok mersi pentru raspunswinking

| soloangel01 a răspuns (pentru Kampion):

Aia e din cauza haterilor! eu urasc tot... daca ar pune ei un video siar da singuri dislike!winking

| Gisoma12 a răspuns:

Fara suparare, dar:
1)Nu avem de unde sa stim ce varsta au
2)Nu conteaza varsta... daca face o persoana ceva stupid pe youtube de exemplu sa se filmeze cand mananca cereale nu merita like.
3)Conteaza varsta? Asa o pun si eu pe verisoara mea de 3 ani sa se uite la camera si nu primesc 1 milion de vizualizari si 1 milion de likeuri.