| Sabryy a întrebat:

Doamneeee, dar ce naiba e site-ul asta?! Site de idioti?!
Tocmai am vazut o intrebare de genul | De ce ma plictisesc |
Nu va mai bateti joc de TPU, idiotilor!
Si ar trebui sa fie eliminati definitiv cersetorii. Nu se poate ca la fiecare raspuns sa nu scrie 'funda?'
Mare e gradina lui Dumnezeu, si multi prosti sunt in ea straight face

Răspuns Câştigător
| HypnoticPoison a răspuns:

Daca as putea ti-as da "LIKE" la intrebare laughing

7 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Si tu esti printre ei.

| Razviiiiiiiiii a răspuns (pentru Tlbi):

Amuzant raspunsul tau, dar pe de alta parte are mare dreptate...nu ii inteleg pe aia care pun raspunsuri gen " Nu stiu sa imi fac tema la mate.Ma puteti ajuta? " sau " Cum pot vedea un film pe internet? ". Nu stiu ce e cu ei, dar da ar trebui sa fie eliminati de pe acest site, dar sa stii si tu Sabryy ca unii sunt avertizati de catre Adminii site-ului.Dar nu am vazut niciodata ca sunt stersi.
Pa!

| eumanancunbiscuite a răspuns (pentru Tlbi):

Exact.

| HypnoticPoison a răspuns:

Deja un frustrat mi-a dat "stupid" la intrebare...multumesclaughing

| Andreea14Bianca a răspuns:

In primul rand eu cred ca nu ar trebui sa ii faci pe restul idioti si sa te uiti prima data la tine! Tu spui ca alti pun intrebari stupide dar acum tu esti cea care face asta! Te iei de ceilalti. si referitor la intrebarea de ce ma plictisesc poate persoane respectiva chiar avea o problema si nu gasea ceva de facut. asa ca nu trebuie sa ne faci pe noi idioti pentru ca tu esti singura idioata de aici prin intrebarea asta! Poate ca o sa primesc multe voturi de stupid dar nu mi se pare coresct sa ne faci e noi idioti si prosti si idioti, uitate la tine fato si o sa vezi ca esti singura idioata de pe aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai consuma atat. Oricum nu poti sa ii faci sa inceteze in a posta intrebari puse in bataie de joc. Mai bine nu ii bagi in seama.

| eumanancunbiscuite a răspuns:

Sper ca-ti dai seama ca te caracterizezi singura, Nu?