| M371n1s7 a întrebat:

Sall
de ce nu imi pica rib fms si medali de cal stiu une pica dar am omorat ore si nu mia picat nimic de ce nu imi pica? am lvl 28 am mai avut un cont de lvl 36 si acolo im picau in 3 zile miau ppicat 4 riburi si un fms la arcas brutal
eu cred ca poate fi de la metin2tim ca il am pe calculator so il joc va rog sa imi spuneti

1 răspuns:
| smekeru2011 a răspuns:

Omule daca vrei sati cada rib sau fms trebuie sa ai sub lv 25 de exemplu mie mia picat in 3 ore 4 riburi si aveam lv 23