| badoiu a întrebat:

am si eu o problema la metin 2. ro unde imi pica cel mai bine fms sau rib eu am batut arcas brutal si specialist brutal timp de 2 zile si nu mia picat nimica.Imi spune si mie cineva ce trebuie sa fac? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| xWhistle a răspuns:

E in valea seyroung o vale putin mai mica pe insula din mijloc. Unde sunt 2 specialisti brutali.I batii pe aia 2.Schimbi ch.Iar i batii si tot asa.Tre sa ti cont ca au 10% sansa sa iti pice fms! Deci trebuie sa ai rabdare! Ribul pica doar la Arahani din Valea Seyroung in coltul din stanga jos! Fundoi puppy dog eyes?

| Cristi9712232 a răspuns:

Gasesti la izoterici sau la orci da trebuie sa ataci la greu sa iti dea