| Massiv3 a întrebat:

Sall,Fratilor dc nu-mi merge minecraft sp imi da error bad video card drivers? va roog ajutati-ma dau funda raspunsului cel bun

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, aceasta eroare este cauzata de placa video, fie nu ai instalat driverul de la placa fie nu ai o placa destul de buna incat sa poti rula acest joc.

| Massiv3 explică (pentru MrCaNaByS):

Bine acum ma uit daca am instalat driverul daca nu il instalez daca nu am placa video buna si iti dau funda

4 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Ai instalat driver-ul de la placa video? Asigura-te ca ai ultima versiune, iar daca nu iti merge, placa video e prea slaba pentru a rula Minecraft.

| Massiv3 explică (pentru TheSoldier):

Man unde vad daca am instalat driverul si ce driver imi trebuie nVIDIA? ca am windows 7

| TheSoldier a răspuns (pentru Massiv3):

De unde sa stiu eu ce placa video ai? Afla folosind programul everest