| PiszyMich a întrebat:

Sall! la Ferrari Virtual Race merge si volan de PC? Dau Funda!happy

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

In general la jocurile cu masini functioneaza game padurile adica volan+ pedale si sigur merge si la ferrari doar sa il configurezi si merge.

| PiszyMich explică (pentru FlorinDiablo):

Dar cum setez ca nu stiu prea bine Engleza explicami pe ce trebuie sa ma bag si iti dau funda promit!happy

| PiszyMich explică (pentru PiszyMich):

Sau la alte jocuri care sa mearga volanul!happy

| FlorinDiablo a răspuns:

Toata seria nfs flattout dirt toata seria sunt mai multe te duci la keybord si inlocuiesti butoanele apasand pe butoanele volanului.