| xXxAditsUxXx a întrebat:

Sall lume, ce bonusuri foarte bune are trebuie la ninja lama pe un mt pvp classic bonusuri classice fara 6/7?

2 răspunsuri:
| adrianyo1 a răspuns:

Sall
Pe arma ar trebui sa ai dex,putere,semiom,si daca prinzi critica si patrunzatoare e perfect itemu
pe casca semiom, magie cele mai importante pe casca, sa le ai restul nu cont
bratara si respectiv colier, pv, semiom(bratara)sabie 15(sau cat e max) pumnal si 2 maini si daca prinzi critica si patrunzatoare si pe bratara si magie si pe pantofi la fel
armura prinzi mai usor bonusurile.sabie,2maini,pumnal,pv si pe scut putere dex, semiom si daca merge numai stiu magie
Sper ca te-am ajutat, daca o sa ai un set din acesta iti garantez ca nu prea o sa te bata cineva, dar trebuie sa stai sa-l faci calumea

| InG3RdR0GaT a răspuns:

Poi uite ce trebuie la lame:
Dexterity, Streinght sau Putere, Vitalitate sau Life Energy, Critik, Patrunzatoare, Semi Om si 6/7 si daca nu intra Semi om pui Jos Semi Om si Sura sau Ninja Sau War Sau Shamy si daca intra Semi om pui jos casting speed sau viteza farmecului funda happy