| ToxiSun a întrebat:

Sall... nu stiu ce este cu pc meu. De 2 zile se stinge de fiecare data cand pornesc metin 2 sad nu mai pot sa intru pe joc. La inceput mi-a aratat ceva de virusi dar apoi a inceput sa se stinga. Am dezistalat AVG si am instalat Avast in speranta ca poate e mai bun. Ieri mi s-au dat setarile din pc (unde schimbi windows) in chineza crying..si spune ca e din cauza unui joc. Apoi am formatat tot fisierul cu jocuri..si nimic. Continua sa se stinga de fiecare data cand pornesc merinul. Se poate sa fi prins un virus? Please cat mai multe raspunsuri crying((((((( nu-l mai suport

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

nu-i suficient sa-l stergi trebuie dezinstalat jocul pentru ca e virusat

| iSimo a răspuns:

Dupa parerea mea jocul metin pe care l-ai descarcat este virusat, totusi cred ca are un virus destul de periculos din moment ce se stinge ..ar trebui sa scanezi sistemul si sa stergi metin 2winking

| cristimx a răspuns:

Presepun ca poti schimba windosu...

| ToxiSun explică (pentru cristimx):

As putea daca sistemul bios nu ar fi in chineza crying