| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall, spunetemi si mie raspunsurile la aceste intrebari urgent

1)Care este metoda corecta pentru a obtine ajutorul unui admin in joc?
Vorbind OOC si cu Caps-lock astfel incat acesta sa vada.
Folosind /report sau /re.
Prin a da un anunt.
2)Ce inseamna Ninja Jack? Este permis asa ceva pe server?
Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Este permis
Atunci cand faci ca un Ninja si incepi sa omori multe persoane. Nu este permis
Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Nu este permis
3)Care dintre urmatoarele actiuni Roleplay este corecta?
/me ridica mana dreapta in sus, deschide palma si prinde o pasare din zbor
/me ridica mana stanga la nivelul capului, isi da sapca jos iar cu mana dreapta se scarpina pe chelie
/do vrea sa fie prieten cu George. Accepti?
4)Ce este mixing-ul?
Cand esti intrebat pe chatul OOC ceva si raspunzi pe chatul IC, sau invers.
Cand esti intrebat pe /r(adio) ceva si raspunzi pe chatul IC, sau invers.
Cand spui informatii OOC pe chatul IC.
5)Care din variantele de mai jos este un exemplu bun pentru o reclama intr-o maniera RP?
Vand plante frumoase crescute in sera,cea mai bune calitate de marijuana, contact me!
Vand masina Clover an fabricatie 1998, pretul negociabil.
Vand jucari ((Arme))
6)Atunci cand vrei sa lovesti pe cineva, care este cea mai roleplay actiune?
/me ridica mana dreapta, strange pumnul, il trage in spate si incearca sa-i aplice o lovitura in fata lui X, asteptand reactia lui.
/me trage mana in spate si-l loveste pe X in fata si-i rupe nasul si maxilarul.
Folosesc comanda /knockout deoarece de asta e aceasta comanda.
8)Ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay?
Nu, ca poate tu faci non-rp si eu sunt un mare roleplayer si vorbesc pe /b.
Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay.
Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay insa in cazul in care un admin iti cere anumite detalii pe acel chat trebuie sa-i raspunzi neaparat.
9)Levelul minim pe care un jucator trebuie sa-l aibe, ca sa poti sa-l jefuiesti este
10)Care dintre urmatoarele anunturi este corect?
/cad Clubul Pig Pen din cartierul East Los Santos va asteapta cu bautura proaspata, concerte si multe alte surprize intre orele 20:00 si 01:00
/cad Il rog pe jucatorul cu ID 71 sa-si deblocheze PM-ul pentru a-l putea contacta
/ad Vand plante etnobotanice, 500$ 10 grame de Marijuana si altele la numarul afisat.
11)Care este limita admisa de server in cazul inselatoriilor? Dar a jafurilor?
2.000$ si 50.000$
100.000$ si 2.000$
50.000$ si 2.000$
Spuneti-mi raspunsurile urgent plz dau funda si vot

3 răspunsuri:
| Cobra56289 a răspuns:

Daca vrei sa îți faci cont pe Romania roleplay citește regulamentul.

| MikiMIHAI1324 explică (pentru Cobra56289):

Da dar in regulament nu se gasesc toate raspunsurile, si e si muot de citit

| Cobra56289 a răspuns (pentru MikiMIHAI1324):

Stiu