| Razvan299 a întrebat:

Ma joc League Of Legends si am lv 24 dar nici 1 campion de 4800 sau 6300 si la lv 24 sa nu ai nici 1 campion de 4800 macar e cam urat.Si ma gandesc sa strang dar cand fac 3150 ip nu pot rezista si imi iau campioni de 3150.Am toti campioni de 450 ip, jumate de 1350 ip si 3 campioni de 3150.
Intrebari:

1.Ce credeti e grav sa nu ai nici macar 1 campion de 4800 la lv 24?

2.Se poate sa fac mai repede ip-uri?

3. Daca as reusi sa fac 4800 de ip ce campioni imi recomandati?

Funda!

4 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

1.As zice sa nu cumperi campioni de capul tau.Mai intai asteapta sa apara gratis intr-o marti.Si daca iti place, pur si simplu il cumperi.

2.Intr-o zi daca joci 10 meciuri sa zicem si le castigi poti obtine 1000 ip.

3. Dupa cum am zis la 1, asteapta sa apara la free dupa ii cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este grav sa n-ai nici-un campion de 4800 sau 6300, depinde cu ce campion iti place sa joci.
Dominion mi se pare cea mai usoara cale sa faci ip repede pentru ca meciurile dureaza putin.Mai poti sa bagi bani sa-ti cumperi ip boost de la shop si sa iei mai multe ip-uri din meciurile jucate.
Nu stiu ce sa-ti recomand la level asa mic, dupa ce faci level 30 o sa vezi ca-s introduse parti, 1 player top, 1 mid, adc(ranged pe attack damge/speed/critical etc. care farmeaza) cu support(player care pune warduri pe mapa, nu farmeaza si isi cumpara iteme cu gold/sec sau care dau buffuri echipei) bot si un om care se duce jungle sa omoare minioni si sa atace alte laneuri ca sa-i ajute.La level 30, nu stiu daca este la fel la 24 in sus, dar de 4800 nu-s multi campion interesanti in afara de top wukong/renekton sau riven sau ca dc vayne, cait sau ca jungle jarvan sau nocturne(desi e cam greu sa dai gank early cu el pre 6).

| Andrei00RoLLer a răspuns (pentru anonim_4396):

Se poate sa iei ip bost si fara bani -.-'

| Andrei00RoLLer a răspuns:

Salut uite aicea raspunsurile mele eu zic ca te ajuta oleaca big grin :
1)Nu este grav daca ai numai conturi sub 4800 pentru ca toti campioni sunt buni si nimeni nu se uita ce campioni ci cum joci.
2)Da se poate sa faci 500 ip gratis in patru meciuri adica sa iei de 4 ori la rand first-winul.
3)La 4800 ti-l recomand pe wukong faci niste troluri cu el laughing
casa ai patru first-win free trebuie sa intri pe leagueoflegends.com te loghezi dai click pe numele tau sus in dreapta si scrie la email verify dai verify intri pe emailul pe care ti-ai facut contul si acolo o sa ai un email de la riot gamesc sau ceva de genu. deschizi si ai un link dai click pe link si gata ai patru ip-bost free big grin succes big grin