| Apocalipsa22 a întrebat:

am instalat ieri alt CS 1.6 si in loc sa fie imaginea cu cei doi politai din meniul principal este alta mult mai smechera si as vrea s-o pun pe desktop si as vrea sa-mi spuneti unde o gasesc ca ar terebui sa fie prin folderele Cs ului nu.

6 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Spune cum arata imaginea. daca nu poti da jocul pe window si faci un print cu printscreen si dai la search image, si o vei gasi.

| Apocalipsa22 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Dar daca fac screenshot o sa apara si meniul Find Serveres, Options .etc.eu vreau imaginea curata si nu stiu cum se cheama imaginea e cu un leu cu ochi rosii si imi place foarte mult.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Apocalipsa22):

Fa screenshot si trimite-mi poza mie aici. Iti voi da eu link spre imaginea curata.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Apocalipsa22):

Hmm nu prea am gasit mare lucru, doar imagini asemanatoare. va trebui sa o utilizezi tot cu acel scris big grin

| Apocalipsa22 explică:

Maine de acum ca m aculc cas obosit.