| MagicalPlay a întrebat:

Salut, am o problema, mi-am instalat recent GTA SAN ANDREAS, am intrat la setari, am dat rezolutia la maxim si dintr-o data la desktop, toate folderele mi se dau mai in stanga + taskbar-ul, nu mai vedeam prima coloana de foldere + meniul start ca era dat prea in stanga, am sters GTA-ul, am umblat pe la Rezolutia la desktop..., nimic, chiar nu stiu ce sa mai fac, dau funda.

5 răspunsuri:
| SpeedGonzales a răspuns:

Poti face poza la desktop si sa o pui aici?

| MagicalPlay explică (pentru SpeedGonzales):

Http://img838.imageshack.us/img838/9601/odn5.png, acum se vede in dreapta ca am facut eu din butoanele de pe monitor dar taskbar-ul tot naspa e.

| MagicalPlay explică (pentru SpeedGonzales):

In poza nu se vede, dar ceasul e dat in dreapta de tot si nu se vede, parca ar fi taskbar-ul mare.

| SpeedGonzales a răspuns:

Nu-mi merg pozele. uploadeazale pe alt site.

| MagicalPlay explică:

Http://img838.imageshack.us/img838/9601/odn5.png, uite, dar acum este in dreapta... pentru ca am umblat la butoanele de pe monitor, dar nu este de la asta.