| LEO23BOSSU23 a întrebat:

am o intrebare pentru o FUNDA! pentru cei care joaca SMITE! am descarcat jocul in pc astazi si l-am instalat! cand dau pe joc in bara de jos astept sa se incarce cand incarcarea este completa eu apas pe play si nu imi intra jocul si o ia de la capat la nesfarsit! intrebarea mea este cum pot sa intru in joc? sau cum sa rezolv aceasta problema

PS: AM WINDOWS 7 SI LAM INSTALAT IN LOCAL HARDISK D

2 răspunsuri:
| Mee_Alex_1989 a răspuns:

Probabil odata cu Smite ti s-a descarcat si o aplicatie numita "Hi-rez Diagnostics and Support". Daca ai asa ceva intra acolo si apasa pe "Validate/Repair" sau "Reinstall".

| LEO23BOSSU23 explică (pentru Mee_Alex_1989):

Am apasat! dar tot asa nu se mai opreste incarcare?