| RadXx a întrebat:

am o problema pe care nu stiu s-o rezolv cand intru an crysis demo jocul merge foarte greu straight face si ma antrebam daca e de la calc ori de la joc ori de la spatiu de disk dar eu la pc am 2.00 gb version 2002 service pack 2 microsoft windows xp profesional Pentium(R) Dual core CPU E5200 @ 2.50GHz as vrea sa stiu daca e din cauza spatiului de disk a jocului ori a pcului si cum as putea sa-mi fac pc sa mearga mai rapid dau fundita si 3 voturi

Răspuns Câştigător
| StefannyVl a răspuns:

Salut eu cred ca poate fii din cauza calculatorului, si a spatiului de disk.
Si casa mearga calc. mai repede dai clik dreapta undeva unde-i liber si dai la Refresh de cate ori iti merge incet calculatoru.