| RazvanRazvan123456702145 a întrebat:

Sallut,am o problema, mi se tot stinge pc-ul si nu stiu ce are, daca ati putea sti ar fi perfect datele de la pc sunt urmatoarele: Procesor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @2. 20GHz, 3GB of Ram. Microsoft Windows XP. Profesional, version 2002 Service pack3. Dau cu cea mai mare placere funda

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Poate ai vreun virus iti recomand sa utilizezi un antivirus si sa bagi windows din nou. Poate ai problema cu o componenta din pc.Pe C ai nevoie de minim 4 gb.Si incerca sal mai cureti de praf din cand in cand.

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

1. asta e Virus ba frate!
schimba-ti urgent windowsul, puneti windows 7

| Mercorea_Petrica_1995 a răspuns:

Poate fi una dintre urmatoarele 2 probleme:
1.sursa de alimentare s-a ars sau e pe cale sa.
2.procesorul din cauza unui soc de curent sa se fi defectat