| MateiDaniel a întrebat:

Am si eu o intrebare.
De ce cand intru in SA:MP sau in GTA SA singleplayer imi intra in joc si apoi ma scoate, fara nici un fel de eroare, nimic straight face
Abia mi-am reinstalat WINDOWSUL de 2 ore. deci de virusi nu poate fi vorba.
In schimb, am intrat odata pe SA:MP si imi mergea perfect. iar a 2-a oara imi da acea eroare.
PLEASE HELP ME!

DAU FUNDAAA

5 răspunsuri:
| EuVlad13 a răspuns:

Incearca sa iei cracku-l dupa net iar apoi cauta sa-mp 0.3 e pentru ca este mai nou iar majoritatea serverelor sunt facute pentru aceasta versiune dar inainte de asta reinstaleaza joculwinking

| MateiDaniel explică (pentru EuVlad13):

Sa-mp 0.3 l-am luat si prima oara.

| EuVlad13 a răspuns (pentru MateiDaniel):

Sa-mp 0.3 e

| EuVlad13 a răspuns:

Ai luat versiunea sa-mp 0.3e?

| MateiDaniel explică:

Da 0.3e. s-a rezolvat. era problema de la CRACK. Multumesc oricum