| Laurgeorge1432 a întrebat:

Am si eu o problema cu metin 2 dinamik. aveam windows xp si mergea acum am 7 si nu merge dar toti au spus ca merge si pe xp si pe 7 si pe vista.Ma puteti ajuta id meu este laurentiu_2000@yahoo.com.
Dau funda celui care ma ajuta si daca joaca acest metin ii dau si un itm ceva.big grin :*

4 răspunsuri:
| KinderFrate a răspuns:

Iti spun eu care este problema. Am avut si eu XP si l-am facut windows 7 si nu imi mai mergea imi aparea o eroare in care avea acest semn " 3D " Ai calculatorul slab pentru a rula metin 2 cu windows 7, windows XP e baza pentru jocuri mereu si asa va fi intotdeauna! Funda? big grin

| Laurgeorge1432 explică (pentru KinderFrate):

laughing merge call of duty 4 si nu merge dinamik? laughing nu e de asta... fara sup.e bun pc.
si nu apare o eroare doar zice ca se conecteaza si ramane asa.

| Laurgeorge1432 explică (pentru KinderFrate):

laughing merge call of duty 4 si nu merge dinamik? laughing nu e de asta fara sup e bun pc.
si nu apare o eroare doar zice ca se conecteaza si ramane asa.