| Laurgeorge1432 a întrebat:

De ce nu merge sa ma conectez pe metin 2 dinamik? am avut windows xp si mergea si azi am bagat 7 si nu merge scrie ca se conecteaza dar ramane asa...ma puteti ajuta?
Dau funda! mersi:*

4 răspunsuri:
| PaulSorache a răspuns:

Unele servere merg pe toate windowsurile dar pe 7 nu. la win 7 poate da si eroare C++ sau ramane ca se contecteaza, e problema la metin, daca vrei sa joci..schimba`ti windowsu

| Laurgeorge1432 explică (pentru PaulSorache):

Pff...crying alta solutie nu am?

| PaulSorache a răspuns (pentru Laurgeorge1432):

Nu.

| Laurgeorge1432 explică (pentru PaulSorache):

Se vede ca esti n00b,era server oprit...nu mai sp ceva ce nu stiistraight face