| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problm, cand intru in Counter Strike nu imi apare scrisul (New Game,Find Servers, Etc) si nu am placa video dar eu stiam ca merge si fara placa video astept rasp Ms dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Dezinstaleaza counter-ul sterge folder-ul ca sigur ramane ceva si instaleaza-l din nou, si fa bine si instaleaza-ti si placa video happy

3 răspunsuri:
| ithunder a răspuns:

Ori ai prea multe servere sau trebuie dezinstalat si instalat iarasi dar sigur merge cu dezinstalatul happy

| Botez_Florin_2000 a răspuns:

Asa mai patesc si eu, ori e din cauza la servare online ori de la pc

| MorTulViu a răspuns:

L-am dezinstalat de 3 ori si degeaba:\, mai stiti si alte conditi?