| catalin2k a întrebat:

am un hard de 80 gb ide maxtorn a proape nou de vreo 3 ori o fost bagat windowsul pe el problema e ca numi recunaste 80 gb doar 30 gb si acolo la partitie la windows imi apare doar una de 30 gb sti ca imi mai trebuie sa-mi apare fre space dar nu-mi apare ajutor

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Te duci la panoul de control, administrative tools, computer management, storage, disk management, acolo iti apare partitia si poti da delete, format sau create! Posibil sa fie o partitie necreeata si sa nu apara!