| catalin2k a întrebat:

am un hard de 80 gb ide maxtorn a proape nou de vreo 3 ori o fost bagat windowsul pe el problema e ca numi recunaste 80 gb doar 30 gb ajutor vot+funda

5 răspunsuri:
| Lindoro a răspuns:

Ia-ti programul Acronis disk director si acolo o sa-ti arate ce se intampla cu hardurile tale

| JustM3JustABoy a răspuns:

Ai facut 2 partitii, una de 50gb si una de 30, ei bine tu ai salvat decat partitia de 30de gb pe care se afla windowsul dar pe aia de 50 nu ai salvat-o. Intra in setarile de la windows din nou si salveaza partitia cealalta. Funda?

| catalin2k explică (pentru JustM3JustABoy):

Dar acolo cand instalez windowsul la partiti imi arata doar una c ata ssi ala este de 30 gb

| JustM3JustABoy a răspuns (pentru catalin2k):

UIta-te la jumper ca e setat pe "limit drive capacity to30gb", stii unde e jumperul la un HDD, nu?

| catalin2k explică (pentru JustM3JustABoy):

Da