| KingHelios a întrebat:

Am un laptop Lenovo B50 si am o problema legata de sistemul de operare.Am in prezent un windows 7 ultimate x64 biti si merge foarte bine dar temporar.Mi-am instalat singur windows-ul este unul original activat cu key dar dupa maxim o saptamana imi da eroarea BSoD si trebuie sa instalez iar windows-ul deoarece nu mai merge.Am incercat si cu alte windows-uri si dupa maxim 3 zile problema se repeta. Oare e de la Pc sau de la windows? Tin sa mentionez ca Pc-ul a fost in perfecta stare pana acum un an cand am schimbat windows-ul.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Are probleme de hardware! Cand iti mai da acea eroare il lasi asa si-l duci sa ti-l faca ei daca inca nu ai pierdut garantia! Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai mult ca sigur nu e de la windows! Poate fi de la orice... Mie mi se intampla cand aveam socuri de curent. Incearca sa folosesti laptop-ul numai pe baterie sa vezi daca mai apare acea problema! Bafta!

| KingHelios explică (pentru lpavel):

Il folosesc numai pe baterie de cand l-am cumparat.

| lpavel a răspuns (pentru KingHelios):

Are probleme de hardware! Cand iti mai da acea eroare il lasi asa si-l duci sa ti-l faca ei daca inca nu ai pierdut garantia! Bafta!