| Madalina285 a întrebat:

Sall, TPU! As avea nevoie de putin ajutor la Gta San Andreas. Misiunea se numeste Los Sepulcos si este una dintre ultimele misiuni.Acolo mi se cere sa iau in grupul meu 2 persone, apasand RMB, apoi G sau/si H. Funda pentru cel care ma ajuta sa trec de misiune!

Răspuns Câştigător
| ღChloeeღ a răspuns:

Am o idee mai buna. Daca nu poti trece de misiune o poti lua si incarca de pe net. Uite site-ul care a rputea sa te ajute:
http://www.gtasavegames.com/savegames/San_Andreas
Selectezsi misiunea Los Desperados si o salvezi in C:\Documents and Settings\Your Name\My Documents.

Sau poti vedea misiunea pe youtube ca sa stii cum sa o faci.

Sper ca ti-am fost de ajutor;)

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Trebuie sa iei din cartier de acolo 2 oameni.Du'te langa cei in verde si apasa RMB+G sau H.

| mihaibosullll a răspuns (pentru AFR81):

Dar care e rmb?

| mihaibosullll a răspuns (pentru AFR81):

Nu mai trebuie l-am gasit

| mihaibosullll a răspuns:

Dar care e rmb plzz dau funda