| Valentinnn1 a întrebat:

Care stie un server de metin2 privat in care sa nu fie arme epice... Sa fie aceleasi arme la fel ca pe ro!

Răspuns Câştigător
| tarele99 a răspuns:

Metin2 reaction! Eu am itm acolo si is bune.Este la fel ca ro pana la lv 99 doar ca faci bani si cresti repede. funda?

2 răspunsuri:
| Crysty36 a răspuns:

Earth Mt2 e aproape ca Ro doar ca in itm shop sunt Celeste si Kinguri. Lvl Max 127 cresti repede.

| tarele99 a răspuns:

Metin2 reaction! Este la fal ca ro pana la lv 99 numai ca cresti si faci bani repede. funda? Am itm bune pe el. daca vrei mai vb!