| guraliva23 a întrebat:

Cine stie un server privat metin2 precum metin2fun dar sa fie fara laguri? sau recomandatimi un metin2 care va incantat cu cv (in afara de dinalea cu kinguri la magazin sau arme epice tot la magazin) mersi PLRIMUL RASPUNS PRIMA FUNDA

2 răspunsuri:
| demolag a răspuns:

Incearca mondialmt2 e super tarewinking itemele evoluate le poti face pana la+19

| JustMePatrick a răspuns:

Eu zic sa joci metin2 Lunaris. e foarte bun pentru jucatorii avansati. ratele sunt 400% iar lvl maxim 255. mape noi... e foarte CooL. Funda