| alexboy a întrebat:

Care stie un server privat de mt2 populat si cu arme epice?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Empiremt2, aspiremt2, flamekmt2(e ft usor), bamboomt2, ATENTIE la toate aveti sanse sa primiti Bug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Famousmt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie un site cu denumiri de arme legendare in metin2 ca vreau sa donez la un metin pentru o arma si nu stiu cum se numeste e o arma pe 2 maini si seamana cu un dragon rosu cine stie cum se numeste arma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io metin2-diavol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sirintern.homeip.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Experiment mt2 te da lv 120 arme epice king.1 2 3 4 5 6

| vulpy123 a răspuns:

Nu stiu... dar poate putem fi prieteni! pe ce server esti?

| santa_7579 a răspuns:

Acesta este unul dintre cele mai bune sv de metin ai tot ceti trebuie si nu e pe hamachi...se numeste orientalmt2.