| nokautone a întrebat:

SALL TPU caut si eu un mt cu rate mai mari de 1000 unde faci rapid yang armele sa fie usor de gasit mersi happy funda

1 răspuns:
| immersilvia03 a răspuns:

Metin2united, metin2arena, metin2oriental... totusi united e mai populat de romani happy. Orientalu are rate mari si arena are niste bns-uri la skilluri, succes! :*. Auzi, dar nu ai si tu un cont de metin2ro care sa aiba caractere pe leonis? nu conteaza lv. iti dau la schimb contul meu de pe united daca vrei.