| Vokero a întrebat:

Caut un metin pvp(asa 4 fun)fara modati si iteme site si alte magarii din astea.
Ma gandeam sa-l sun pe Varu' poate ma rezolva el laughing)

8 răspunsuri:
| xPiccolo a răspuns:

Uitati aici server fara MODATI!

Non-Profit!

Metin2 Iron.
Server deschis pe data de 08.01. 2014.
Hostat. Populat
Fara donatii... deci fara MODATI.
EVENTE PESTE EVENTE
LVL MAXIM 250
Iteme NOI +29 la evolutii

ItemShop Cu VOTARE

.S.U.P.E.R..S.E.R.V.E.R.

SITE>>> http://www.metin2iron.ro/sv/
FORUM>>> www.forum.metin2iron.ro

MA GASITI CU NUMELE DE : [SGA]fLyJeT

| Vokero explică (pentru xPiccolo):

Ala numai pvp nu e...pana faci rost de o marmura lesini.ala e 70% pvm, intr-adevar fara modati.

| Danyel_Florin_1996 a răspuns (pentru xPiccolo):

Ba da sunt modati la greuwinking

| Afrojeak a răspuns:

Ți-aș putea recomanda svr acesta : http://metin2oasis.info/home/
Fără modați. Te aștept!

| Vokero explică (pentru Afrojeak):

Pvp nu pvm, dar cred ca o sa incerc....momentan joc metin2nr

| Vokero explică (pentru Afrojeak):

Primul' metin cu dimensiunea de 3gb pe care il vad, mersi big grin

| Vokero explică (pentru Vokero):

Up/ inca sunt in cautare de metinul perfect.

| AleXx_AleXx_1990 a răspuns:

Si ew caut dar sigur nu gasesti laughing ca tozi fac cu donatii si cu itm modate sa faca bani. deja metinul nu mai e pentru distractie. a devenit un mod usor pentru a face bani. (daca gasesti un metin ppv fara modati zi-mi laughing xD