| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, ce jocuri merg pentru placa asta :

http://www.emag.ro/......EH50KBBBM/

Va intreb doar pentru placa ca la restul pc este bun

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

1. Hai lumineaza-ne si cu restul pc-ului, nu te sfii!
2. Placa asta e o ragalie nenorocita in formula cu DDR3. Daca vrei sa isi merite banii, ia una cu DDR5. Erau la eMAG resigilate, i-am luat una nevestei si isi face banii, atita vreme cit nu visezi la Crysis 3 sau BF 4 cu full details in rezolutie full HD...
P.S. E 280 RON resigilata ASUS, cu 3 ani garantie, 1 GB DDR5. Sterge pe jos cu flasneta asta cu DDR3 la orice ora.

| MikiMIHAI1324 explică:

Frate ma cam enervezi daca ai raspuns doar la misto sau ca nu ai treaba altundeva nu team rugat sa dezvolti sugiectul eu am intrebat ce jocuri merg pe ea daca vrei sa-mi zici ca alta este mai buna poate nu vreau sa aflu alta mai buna si daca nu merge crisis 3 asta e

| KodrutZ a răspuns (pentru MikiMIHAI1324):

Ai scos placa din context si nu ai zis nimic despre restul sistemului. Nu ai zis nici daca ai placa sau nu. Am presupus ca nu ai cumparat inca placa. Ghinion, nu sint eu de vina ca tu habar n-ai sa pui o intrebare cu toate detaliile aferente.
P.S. Merge orice joc pe ea. CUM merge, asta e alta poveste care depinde si de ce mai ai prin calculator, si de rezolutia monitorului.

| Lucian50 a răspuns:

Aproape toate jocurile