| 1DobreMihai1 a întrebat:

Cine imi poate zice si mie un server privat de 4Story cu crafturi care se vand la magazin, iteme cash gratuite si rate de upgrade iteme super tari adica uns erver gen RA doar ca fara hamachi

7 răspunsuri:
| PickUp a răspuns:

4story privatehappy
Funda?big grin

| 1DobreMihai1 explică (pentru PickUp):

Serios, cred ca glumesti... sper.happy

| PickUp a răspuns (pentru 1DobreMihai1):

Pe bune. Am jucat eu 4story astawinking

| 1DobreMihai1 explică (pentru PickUp):

K da un link ai? ca nu stiu gasesc cand scriu asa, daca dai linkul iti dau funda

| 1DobreMihai1 explică (pentru PickUp):

Da, asta ils triam si eu am lvl maxim 900 gold, etc, e tc dar ma refeream la altfel de servcere dinalea 4.1, cu crafturi la magazin si scrolulri gratis.

| PickUp a răspuns (pentru 1DobreMihai1):

Eeelaughing