| DarkAngel0o0 a întrebat:

Cum rezolv eroarea Bad Video Card Driver la minecraft? Dau FUNDA celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie sa faci update driver placa video! Intra in Start ->in Run scrie -> Dxdiag, da click pe tabul Display (stanga sus) fa un print screen si posteaza aici.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| FizzyXD a răspuns (pentru neluL):

NeluL ma ajuti si pe mine pentru ca am aceeasi problema ca si elcrying te rog am NVIDIA GeForce4 MX 4000 (Microsoft Corporation)

| neluL a răspuns (pentru FizzyXD):

Pentru Windows XP 32 Bit descarca driverul
http://www.geforce.com/drivers/results/585
Bafta!

8 răspunsuri:
| DarkAngel0o0 explică:

Am reusit si i-am dat update si imi merge mersi!

| Alexutzu_Alexu_1975 a răspuns (pentru DarkAngel0o0):

Baga id meu de skype si ajuta-ma sa fac si eu ca nu am inteles te rog frumos am win XP

| Fl3Ap3R a răspuns:

Mie tot nu imi merge

| Fl3Ap3R a răspuns:

Mie tot nu imi merge si am win 7 ultimate ma ajuta cineva?

| claudiu123456e a răspuns:

EU AM windows xp ma ajuti ca nu stiu ce trebuie sa fac ia id meu de mesenger claudiu_king45@yahoo.com te rog

| Marius2003 a răspuns:

Eu am windows 7 profesional si driver video ati radeon x300/x550/x1050! am dat update la driver....nimic! am dat update la windows....tot nimic! va rog frumos ajutati-ma! minecraftul este jocul meu preferat! sad Ps:ma puteti contacta la skype: stefanutz791