| GeoGH a întrebat:

De curand mi-am reintalat windows si am descarcat metin2 GTH.

Cand incerc sa intru pe el imi apare

Log

Sorry, your system does not support 3D graphics, please check... (mai departe stiti si voi )

Pana acum nu am mai avut porblema asta, abia acum dupa ce am reinstalat windows`ul, am incercat sa mai caut pe net dar tot ce am gasit sunt gen : " Cumpara`ti alta placa video", " Fa Update la placa video" ( Asta am facut, dar degeaba )

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Instaleaza driver placi video si net.framework si direct x 9 ori 10

| GeoGH explică (pentru TechGuyTpu):

Nu merge.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru GeoGH):

Upgrade la pc

| GeoGH explică (pentru TechGuyTpu):

Am facut up la tot ce pot cam la toate driverele.
Si am obs. ca GTH nu merge dar Osiris da. Numai ca Osiris are trojan si l`am sters imediat. si cred ca e posibil sa nu fi avut Java si abia l`am instalat asa ca o sa incerc din nou.
Si poate ma poti ajuta cu un alt Metin.