| limonthichera a întrebat:

De o luna tot incerc sa intru pe minecraft Tekkit sar de fiecare data cand dau login imi apare Incorect usernameField/PasswordField combination. Am cont de mojang dar nu ma lasa sa intru nici nu adresa de email nici cu numele.

4 răspunsuri:
| Andy323 a răspuns:

Salut! Poi cand intri si scrie Incorect usernameField/PasswordField nu it apare undeve "Play Offline" ceva de genu? Ca daca dai acolo merege sa intri in minecreft. Dar eu ti-as recomanda MinecraftSP e mult mai bun daca veri poti sa te apuci de el uite un link de descarcare :http://www.mediafire.com/? 1up5tqc01y8s572 Bafta!

| limonthichera explică (pentru Andy323):

Nu, nu imi apare play offline pentru ca nu am reusit sa intru pe el pana acum, si stiu cum e minecraftSP sunt in cautare de update-uri.

| Andy323 a răspuns (pentru limonthichera):

E mult mai fain SP'ul iti spun de acum! CAnd intri pe el o sa iti dea cea mai noua versiune de minecraft mie mi-a dat Minecraft 1.4.6! Bafta!

| RangerGears a răspuns:

1. Il downloadati de aici: http://adf.ly/HcaH7
2. Dezarhivati sau Desarhivati (cum vreti) pe Desktop
3. Intrati in Tehnic Launcher si scrieti un user si o parola la intamplare
Ex: user: George pass: 1234