| Belzebuty a întrebat:

SALL TPU! Mi-am bagat shadermod in minecraft si imi merge foarte sacadat minecraftul. Spuneti-mi este din cauza ca nu e asa de bun calculatorul?

2 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Shaderul face mult lag. Scade foarte multe fps. Si probabil ai si un pc mai slabut. Iti recomand sa scoti shaderul.

| Planta55 a răspuns:

Poti face asa

1.intra cu Magic launcher
2.intra in setup la logare
3.intrii la sectiunea „advanced"
4.la memory ii aloci mai mult (1024=1GB) P.s.s trebuie sa ii aloci mai mult dar nu mai mult decat ai tu in partitia C
5.Te loghezi cu un nume si daca ai launcher crack pui o parola random
6. Daca ai crack dai pe play offline