| Cristi19991999 a întrebat:

mi-am facut chanel de youtube de gaming:https://www.youtube.com/channel/UCZ68qMpXYcODODulb3LOkiw daca v-a placut va rog sa va abonati, infine vreau sa joc gta 5 si am pc urmator ce ziceti mi-ar merge?
RAM:4GB
Procesor:athlon x2 250(2cpus)si 3ghz
Directex:11
Placa ati radeon 3000graphics
Total memory 1659 mb

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Canal de YT de gaming si tu ai sistem de office. Frumos... NU.
P.S. Nu, nu o sa mearga nici un GTA 5. Si 4 daca merge sigur se misca ca vai de el si cu detaliile pe low, asa ca ia si tu un calculator mai decent daca tot vrei sa te dai pe YT gamer.

3 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

N-o sa-ti mearga. Gta 5 nici n-a aparut pe PC. Mai bine joaca niste jocuri care sa-ti mearga fara lag.

| piratuu a răspuns:

Oricum, canalul tau e frumos...

| automobile a răspuns:

In plus la ce a zis KodrutZ, deocamdata nu este GTA 5 pentru PC.