| Cristi19991999 a întrebat:

mi-am facut chanel de youtube de gaming:https://www.youtube.com/channel/UCZ68qMpXYcODODulb3LOkiw daca v-a placut va rog sa va abonati, infine vreau sa joc metro 2033 am pc urmator ce ziceti mi-ar merge?

RAM:4GB

Procesor:athlon x2 250(2cpus)si 3ghz

Directex:11

Placa ati radeon 3000graphics

Total memory 1659 mb

Răspuns Câştigător
| 2Low a răspuns:

Http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=857&game=Metro%202033

Ati Radeon 3000 este o placa integrata, iar cele integrate nu sunt prea bune pentru gaming.(ruleaza jocurile vechi, dar cele mai noi mai putin)
Dar avand in vedere ca jocul este 2010 ar trebui sa il ruleze bine.
Sa faci ultimele update-uri pe driver video.