| R3dEyE a întrebat:

o intrebare adresata jucatorilor de cs. Cum sa imi cumpar cs prin steam? AM intrat pe site si sunt multe cs-uri si nu stiu care e mai bun. Vreau sa pot juca in retea. Va rog ajutati-ma. Funda!

Răspuns Câştigător
| PreaFericitu a răspuns:

Intri pe computergames si comanzi Counter-Strike 1.6, poti plati prin sms sau card (costa 10 euro +tva) si ei o sa iti dea un KEY de activare si KEY ala il bagi pe steam (steam sa il ai instalat in PC).De pe computergames e cel mai sigur sa cumperi.Nu cumpara de la altii cu 5 euro sau cat zic ei ca e teapa.
Asta e Link de unde sa cumperi : http://shop.computergames.ro/......steam-key/
Citesti acolo mai multe pentru ajutor :). Bafta