| Cretu_Cristian_1978 a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata jucatorilor de LoL. Pe cine sa cumpar la 6300 ip? KhaZix sau Fizz?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Auzi-l si pe asta laughing Cum sa aiba ma KhaZix puterea mai mare esti nebun? Daca ai level 30 si joci in Ranked probabil ca o sa stii ca Fizz este cel mai banat campion ( din cauza ca e OP ). Daca joci mid eu unu zic sa il cumperi pe Fizz daca joci mid. Poti merge pe Top cu KhaZix, dar raman la optiunea Fizz. Are cateva skilluri cu care poti scapa. E unul ( W ) care sare de cateva ori si e imun la orice ultimata cat timp sare. Daca apuci sa faci un mic feed ( in jur de 4/0 ), cumperi niste iteme Ap apoi nu mai au ce sa iti faca. Funda? happy

1 răspuns:
| stefan350 a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa-l cumperi pe KhaZix are puterea mai mare si skilurile mai bune