| DopeNope a întrebat:

pe minecraft am downloadat xray mod si nu stiu sa-l folosesc puteti sa-mi spuneti cum?

Răspuns Câştigător
| AndreiKiller a răspuns:

Deci eu l-am instalat cu java. Am intrat pe singleplayer am dat la survival si am apasat butonul E si mi-au apraut toate minereurile. Daca apesi butonul C o sa iti apara pesterile de langa tine. Daca apesi butinul R o sa iti apara monstrii si animalele din jur.

Sper ca te-am ajutat! Funda? happy

3 răspunsuri:
| DjStefanuck a răspuns:

Nu poti sa il folosesti pe toate serverele unele au protectie inpotriva x-ray

| DopeNope explică (pentru DjStefanuck):

Frate vr doar sa stiu cum il folosesc ca nul folosesc pe multiplayer doar pe single