| YonyWowIceman a întrebat:

puteti sa ma ajutati. Recent Mi-am luat far cry 3 toate bune si frumoase.Pana cand extrag imi apare parola.Ma uit in folder si vad.Acolo ca sa descarc trebuie sa platesc 3 euro...si sincer n-am kef.Imi poate da cineva parola de la arhiva pentru ca nici pe net nu gasesc sad crying dau funda la pass care merge

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule nu fa vreo prostie! De unde, mai exact, ai luat jocul? Acest joc nici macar nu e scos pe piata :). Chestia cu parola de la arhiva e o teapa.
http://www.vgreleases.com/pc/releasedate-189865.aspx
Uita-te si tu! e release-ul official al jocului.
Fii mai atent pe viitor!
Noroc.

| Anonymous989 a răspuns:

Poti sa iti zic eu de unde pot sa descarci jocul. Eu l-am descarcat de pe un site pe care nu am voie sa ti-l spun deoarece TPU zice ca "incurajez pirateria". Nu am voie sa ti-l zic aici dar pe mess pot. Uite adresa mea : daniel_popescu990@yahoo.ro