| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,am o arhiva si are parola, e skidrow si acolo in volderu ei am o alta arhiva(are parola) si am un link care duce la siteu skidrow si ca sa aflu pass imi trebuie skidrow password tool v10.2,si nu ma lasa fara sa completez o oferta, exista vreo alta modalitate sa scot parola, am incercat sa extrag si cu 7zip si tot asa face

1 răspuns:
| OvidiuDrg a răspuns:

Sunt programe specializate de gasire a parolelor, care incearca toate combinatiile posibile, dar dureaza zile pana gaseste combinatia corecta, in funcrie de complexitatea parolei.Deci nu ai ce sa faci, cauta altundeva fisierul ala