| Oproo a întrebat:

Vreau niste servere de metin (sa fie dedicate. nu orce tampenie.) Jucam united da are o problema la log in... mondial nu-mi place si pe metin2tim am luat ban iar pe metin2gx nu am cont. scrieti si voi acolo 4-5 siteuri de metin provate mai faine. si sa nu imi dati topul ala afurisit cu metinuri ca is numa farse 3-4 daca merg de acolo :@:@ astpet! ps : funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| DoctorChucky a răspuns:

-Metin2United
-Metin2Fun
-Metin2GX
-Metin2Mondial
-Metin2Inushi(Care are 250 de nivele si este PVP[adica nu cresti iti da ei bani tu doar faci iteme, dar iti spun din experienta ca este plictisitor)] sper ca te-am ajutat, Funda?

| MaGiCoNs a răspuns:

Aici gasesti cel mai tare sv de matin www.metin2olimpic.info rete 1000 lvl max 250 LVL initial 14 armuri magazin (armuri noi clien super )

| 4yZb a răspuns:

Bai iti dau eu nist servere d mt2 :deci poti inceerca mt2 hammer dar incearca v2012-2013 pntruca ai armuri noi sau incearca appollo dar mai bine e mt2 hammer saitul este http://www.hammerm2.com/ma bucur ca tam ajutat :D

| Morometiyiy a răspuns:

Daca vr iti dau eu cont de lvl 59 pe metin2tim pe srv1 contacteaza-ma la id de mess:racabeudean@yahoo.com

| RaulIonut a răspuns:

Incearca metin2 mage cica se deschide maine dar nu stiu sigur