| anonim_4396 a întrebat:

si fani naruto. vreau sa imi iau naruto shippuden ultimate ninja impact pentru PSP In origial, ne resigilat care sa porneasca pretul de la 50 la 80 si un pic de lei puteti sa imi gasiti un sait dupa ce eu am esuat la asta? dau 3 funde (mai pun o intrebare vo raspundeti la ea si va dau funda) happy pls promit ca dau funde, nu am 150 de lei sa dau pe jocuri...

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Păi scuză-mă puţin, dar preţul porneşte de la 100 lei în sus. Unde vrei să-ţi găsim noi mai ieftin? Doar dacă vrei folosit, altceva nu ştiu.
http://www.shopmania.ro/q-naruto-psp

| anonim_4396 explică (pentru positivity):

Exista tot felul de oferte ex un obiect costa 100 lei si l-am gasit cu 20 (cooler de notebook care il folosesc la lapetop) ne resigila si ne folosit...